Uitslag EK 2016 - 24/7 live radio uit Suriname en Nederland

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Sport

                  Beste bezoeker wij wensen u veel kijk en luisterplezier!                 

                                                                            

                                                                            

                                                                                                           

De tijden en locaties van alle wedstrijden van het EK van 2016 zijn in onderstaand schema in één oogopslag terug te vinden. Van de eerste groepswedstrijden tot en met de finale.


Groepswedstrijden                (Refresch u browser regelmatig met de F5 knop voor de laatste wijzigingen)


      Datum                         Wedstrijd                     Groep                  Speelstad            Uitslag 

(01) 10 juni, 21.00 uur       Frankrijk - Roemenië           A                        Saint-Denis            2 - 1
(02) 11 juni, 15.00 uur       Albanië - Zwitserland           A                        Lens                      0 - 1
(03) 11 juni, 18:00 uur       Wales - Slowakije               B                        Bordeaux                2 - 1
(04) 11 juni, 21:00 uur       Engeland - Rusland             B                        Marseille                 1 - 1
(05) 12 juni, 15:00 uur       Turkije - Kroatië                 D                        Parijs                      0 - 1
(06) 12 juni, 18:00 uur       Polen - Noord-Ierland         C                         Nice                        1 - 0 
(07) 12 juni, 21.:00 uur      Duitsland - Oekraïne           C                         Lille                         2 - 0
(08) 13 juni, 15:00 uur       Spanje - Tsjechië               D                        Toulouse                  1 - 0
(09) 13 juni, 18:00 uur       Ierland - Zweden                E                        Saint-Denis               1 - 1
(10) 13 juni, 21:00 uur       België - Italië                      E                        Lyon                        0 - 2
(11) 14 juni, 18:00 uur       Oostenrijk - Hongarije         F                        Bordeaux                  0 - 2 
(12) 14 juni, 21:00 uur       Portugal - IJsland                F                        Saint-Étienne            1 - 1
(13) 15 juni, 15:00 uur       Rusland - Slowakije            B                         Lille                         1 - 2  
(14) 15 juni, 18:00 uur       Roemenië - Zwitserland      A                         Parijs                       1 - 1
(15) 15 juni, 21:00 uur       Frankrijk - Albanië              A                         Marseille                  2 - 0
(16) 16 juni, 15:00 uur       Engeland - Wales               B                          Lens                        2 - 1
(17) 16 juni, 18:00 uur      Oekraïne - Noord-Ierland     C                          Lyon                        0 - 2
(18) 16 juni, 21:00 uur      Duitsland - Polen                 C                          Saint-Denis              0 - 0
(19) 17 juni, 15:00 uur      Italië - Zweden                    E                          Toulouse                 1 - 0
(20) 17 juni, 18:00 uur      Tsjechië - Kroatië                D                          Saint-Étienne           2 - 2
(21) 17 juni, 21:00 uur      Spanje - Turkije                  D                          Nice                        3 - 0
(22) 18 juni, 15:00 uur      België - Ierland                    E                          Bordeaux                 3 - 0
(23) 18 juni, 18:00 uur      IJsland - Hongarije               F                          Marseille                  1 - 1
(24) 18 juni, 21:00 uur      Portugal - Oostenrijk            F                           Parijs                      0 - 0
(25) 19 juni, 21:00 uur      Roemenië - Albanië             A                           Lyon                        0 - 1
(26) 19 juni, 21:00 uur      Zwitserland - Frankrijk         A                           Lille                         0 - 0
(27) 20 juni, 21:00 uur      Rusland - Wales                  B                           Toulouse                  0 - 3 
(28) 20 juni, 21:00 uur      Slowakije - Engeland           B                           Saint-Étienne            0 - 0
(29) 21 juni 18:00 uur       Oekraïne - Polen                 C                           Marseille                   0 - 1
(30) 21 juni, 18:00 uur      Noord-Ierland - Duitsland     C                           Parijs                       0 - 1
(31) 21 juni, 21:00 uur      Tsjechië - Turkije                D                           Lens                        0 - 2
(32) 21 juni, 21:00 uur      Kroatië - Spanje                  D                           Bordeaux                  2 - 1
(33) 22 juni, 18:00 uur      IJsland - Oostenrijk              F                           Saint-Denis               2 - 1
(34) 22 juni, 18:00 uur      Hongarije - Portugal             F                           Lyon                         3 - 3
(35) 22 juni, 21:00 uur      Italië - Ierland                     E                            Lille                          0 - 1
(36) 22 juni, 21:00 uur      Zweden - België                  E                            Nice                          0 - 1


Achtste finales


Wanneer                          Wedstrijd                                                    Speelstad              Uitslag

(37) 25 juni, 15:00 uur        Zwitserland   - Polen                                     Saint-Étienne            1(4) - 1(5)
(38) 25 juni, 18:00 uur        Wales   - Noord Ierland                                 Parijs                        1 - 0
(39) 25 juni, 21:00 uur        Kroatië -     Portugal                                      Lens                         0 - 1
(40) 26 juni, 15:00 uur        Frankrijk - Ierland                                         Lyon                         2 - 1
(41) 26 juni, 18:00 uur        Duitsland - Slowakije                                     Lille                          3 - 0
(42) 26 juni, 21:00 uur        Hongarije - België                                         Toulouse                   0 - 4
(43) 27 juni, 18:00 uur        Italië - Spanje                                              Saint-Denis                2 - 0
(44) 27 juni, 21:00 uur        Engeland - IJsland                                         Nice                         1 - 2


Kwartfinales


Wanneer                           Wedstrijd                                                    Speelstad                 Uitslag

(45) 30 juni, 21:00 uur    37 Polen - 39 Portugal                                        Marseille                 1(3) - 1(5)              
(46) 1 juli, 21:00 uur       38 Wales   - 42 België                                        Lille                           3 - 1
(47) 2 juli, 21:00 uur       41 Duitsland- 43 Italië                                        Bordeaux                 1(6) - 1(5)
(48) 3 juli, 21:00 uur      40 Frankrijk - 44 Ijsland                                      Saint-Denis


Halve finales


Wanneer                              Wedstrijd                                                 Speelstad                  Uitslag
 

(49) 6 juli, 21:00 uur    45 Portugal - 46 Wales                                          Lyon                           2 - 0   
(50) 7 juli, 21:00 uur    47 Duitsland -48 Frankrijk                                      Bordeaux                    0 - 2


Finale


Wanneer                           Wedstijd                                                      Speelstad                 Uitslag
 

(51) 10 juli, 21:00 uur     49 Portugal  - 50 Frankrijk                                  Saint-Denis                  1 - 0     
                                     Portugal kampioen EK 2016

 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu